» Nezačni s depilací! více se dozvíš zde
   » layout si můžeš objednat ZDE!
   » Free layout s Miley Cyrus který najdeš zde! a free lay se selenou zde
   » Skončila jsem s blogem selenag-4fans a vybrala unlimited-mileyc

   » Hodnotím blogy zde!!!
   » PŘIHLÁŠKA DO VGS!!! (grafická soutěž) ZDE

BLOGOVÉ NOVINKY

Nový Layout

3. června 2011 v 14:57 | wikenzy*<3

Ahojte! Pracuji teď na wardorbes protože mám 2 objednávky. Nejspíš jednu protože oh-vampire.blog.cz mi ještě neposlala fotky jaké by chtěla použít takže ještě nevím jestli jí ho vůbec udělám. Layout se jmenuje green demi doufám že se vám bude líbit! Zatím pracuji na layoutu pro hiltononline.blog.cz. Tak ahojte :)

Škola v přírodě čeká :))

19. května 2011 v 14:32 | wikenzy*<3
Omluvte ale vrátím se až 27.5.2011. Jedu na školu v přírodě se třídou. Půjdeme tam do aquaparku a navíc to bude poslední výlet s mojí třídou :(. Totiž někteří odcházejí na gympl (v 9 třídě (je mi15)).

Co s tou galérii sakriš je?!

16. května 2011 v 14:22 | wikenzy*<3
Zase ta galérie blbne jako předtím, už mě to štve!! :D Poslouchám black eyed peas, písničku "i just cant get enought" kterou si můžete poslechnout. Jinak k té galérii.. je to fakt hrozné protože zmizeli všecky obrázky co máme na blogu. Doufám že to zase rychle opraví protože layout pro milez.blog.cz už mám hotový :). Ale zveřejnit ho nemohu kvůli galérce.. nešlo by to totiž ukázat náhled :D. Pá :*
» your wikenzy*<3

Tákže se sem stěhuji z BF.blog.cz : )

5. května 2011 v 23:02 | wikenzy*<3
Ano.. stěhuji se sem z betherfree.blog.cz : ). Omlouvám se ale chtěla jsem si založit nový blog o grafice a o mě : D. Zítra sem přidám úplně všechnu grafiku ještě z BF.blog.cz.. i layouty : ). Doufám že se vám to tady líbí... jinak na BF.blog.cz - ty 2 laye na přání nastavím takže nemějte obavy : ). Doufám že se ti bude nový blog líbit.. spíš nový layout líbit : ). Ale je jeden problém... na tomto blogu affiliates NEVEDU!!! Omlouvám se :/. Ale nemám čas na obíhání... jestli se chcete spřátelit tak jedině zde nebo zde. Protože to bych už měla dost hodně práce na obíhání :/ : P.
VŠECHNA GRAFIKA NA TOMTO BLOGU JE BY ME!!! KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
WIKENZY.BLOG.CZ (C) 2011
 
 

Reklama
VŠECHNA GRAFIKA NA TOMTO BLOGU JE BY ME!!! KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
WIKENZY.BLOG.CZ (C) 2011